Witamy w Progress!

Progress jest niedawno reaktywowaną famką z s1 gry Nostale. Keep Smiling!

Ogłoszenie

FORUM W TRAKCIE TWORZENIA

#1 2014-02-06 16:56:32

DanYes

Gość

Podanie-DanYes

Witam.Chciałbym dołączyć do waszej rodziny.Jestem bardzo aktywnym graczem, gram od 2 do 5 godzin dziennie, jeśli tylko nie robie nupków na nd lub gdy mi coś wypadnie.W nostale gram od lipca 2013 roku. Jeśli chodzi o postać to gram wojownikiem 80 poziom .Posiadam wszystkie sp oprócz sp 4. Jeśli chodzi o rajdy na glacy i LoD to na glacy jestem dziennie około godziny, chodzę na rajdy i często wbijam wkład.Z lod nie mam problemów, ponieważ 80 poziom mi w zupełności wystarcza. Jestem graczem aktywnym i pomagającym. Zależy mi na miłej atmosferze i miłych ludziach.

 

#2 2014-02-06 17:54:14

OpusDei

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie-DanYes

hmmm.... Niby pisalem ze tak.... Ale chyba jednak NIE!!!!!!!! Skoro 80lv mu wystarczy to po co gra dalej jak juz go ma?

Offline

 

#3 2014-02-06 19:19:44

Karolina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie-DanYes

Podzielam wypowiedz Opusa..Jestem na NIE!!

Offline

 

#4 2014-02-07 00:42:53

 Sayume

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Podanie-DanYes

Progress samo w sobie oznacza rozwój, wiec jeśli nie chcesz nic więcej wycisnąć z gry, trudno... Pomijam kwestię, ze nie zwróciłeś uwagi nawet na wzór podania, który uwzględnia parę innych ważnych rzeczy... Wahałam sie, ale jednak podzielam opinię Karoliny i Opusa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bbmtm.pun.pl www.kognitywisci.pun.pl www.pokemon-fusion.pun.pl www.bmrpg.pun.pl www.bolly.pun.pl